Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 Godzina 5:57 | Godzina 6:31 | Godzina 7:04 Godzina 7:40 | Godzina 8:16 Godzina 8:52 | Godzina 9:30 | Godzina 10:05 Godzina 10:40 | Godzina 11:14 Godzina 11:38 | Godzina 12:13 Godzina 12:46 | Godzina 13:19 Godzina 13:52 | Godzina 14:25 Godzina 14:58 | Godzina 15:31 | Godzina 16:07 Godzina 16:42 | Godzina 17:18 Godzina 17:53 | Godzina 18:27 | Godzina 19:02 Godzina 19:38 | Godzina 20:12 Godzina 20:41 | Godzina 21:10 Godzina 21:45 | Godzina 22:09 Godzina 22:59 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 Godzina 5:57 | Godzina 6:31 | Godzina 7:04 Godzina 7:40 | Godzina 8:16 Godzina 8:52 | Godzina 9:30 | Godzina 10:05 Godzina 10:40 | Godzina 11:14 Godzina 11:38 | Godzina 12:13 Godzina 12:46 | Godzina 13:19 Godzina 13:52 | Godzina 14:25 Godzina 14:58 | Godzina 15:31 | Godzina 16:07 Godzina 16:42 | Godzina 17:18 Godzina 17:53 | Godzina 18:27 | Godzina 19:02 Godzina 19:38 | Godzina 20:12 Godzina 20:41 | Godzina 21:10 Godzina 21:45 | Godzina 22:09 Godzina 22:59 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
2 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Nehringa | |
3 | 2 | Kolonistów | |
4 | 1 | Dojazdowa | |
5 | 1 | Zagórskiego | |
6 | 1 | Policka | |
7 | 1 | Bajeczna | |
8 | 1 | Stołczyn Kościół | |
9 | 1 | Kościelna 12 | |
10 | 1 | Dąbrówki | |
12 | 2 | Zamknięta | |
14 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
15 | 1 | Stołczyn Północny | |
15 | 0 | Cegłówka | |
16 | 1 | Celulozowa | |
17 | 1 | Skolwin Dworzec | |
18 | 1 | Stołczyńska | |
20 | 2 | Wodna | |
21 | 1 | Nowy Świat | |
22 | 1 | Orłowska | |
23 | 1 | Artyleryjska | |
24 | 1 | Górnicza | |
25 | 1 | Kamienna | |
27 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 Godzina 5:57 | Godzina 6:31 | Godzina 7:04 Godzina 7:40 | Godzina 8:16 Godzina 8:52 | Godzina 9:30 | Godzina 10:05 Godzina 10:40 | Godzina 11:14 Godzina 11:38 | Godzina 12:13 Godzina 12:46 | Godzina 13:19 Godzina 13:52 | Godzina 14:25 Godzina 14:58 | Godzina 15:31 | Godzina 16:07 Godzina 16:42 | Godzina 17:18 Godzina 17:53 | Godzina 18:27 | Godzina 19:02 Godzina 19:38 | Godzina 20:12 Godzina 20:41 | Godzina 21:10 Godzina 21:45 | Godzina 22:09 Godzina 22:59 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 Godzina 5:57 | Godzina 6:31 | Godzina 7:04 Godzina 7:40 | Godzina 8:16 Godzina 8:52 | Godzina 9:30 | Godzina 10:05 Godzina 10:40 | Godzina 11:14 Godzina 11:38 | Godzina 12:13 Godzina 12:46 | Godzina 13:19 Godzina 13:52 | Godzina 14:25 Godzina 14:58 | Godzina 15:31 | Godzina 16:07 Godzina 16:42 | Godzina 17:18 Godzina 17:53 | Godzina 18:27 | Godzina 19:02 Godzina 19:38 | Godzina 20:12 Godzina 20:41 | Godzina 21:10 Godzina 21:45 | Godzina 22:09 Godzina 22:59 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Nehringa | |
3 | 2 | Kolonistów | |
4 | 1 | Dojazdowa | |
5 | 1 | Zagórskiego | |
6 | 1 | Policka | |
7 | 1 | Bajeczna | |
8 | 1 | Stołczyn Kościół | |
9 | 1 | Kościelna 12 | |
10 | 1 | Dąbrówki | |
12 | 2 | Zamknięta | |
14 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
15 | 1 | Stołczyn Północny | |
15 | 0 | Cegłówka | |
16 | 1 | Celulozowa | |
17 | 1 | Skolwin Dworzec | |
18 | 1 | Stołczyńska | |
20 | 2 | Wodna | |
21 | 1 | Nowy Świat | |
22 | 1 | Orłowska | |
23 | 1 | Artyleryjska | |
24 | 1 | Górnicza | |
25 | 1 | Kamienna | |
27 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym