Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 Godzina 5:56 | Godzina 6:30 | Godzina 7:03 Godzina 7:39 | Godzina 8:15 Godzina 8:51 | Godzina 9:29 | Godzina 10:04 Godzina 10:39 | Godzina 11:13 Godzina 11:37 | Godzina 12:12 Godzina 12:45 | Godzina 13:18 Godzina 13:51 | Godzina 14:24 Godzina 14:57 | Godzina 15:30 | Godzina 16:06 Godzina 16:41 | Godzina 17:17 Godzina 17:52 | Godzina 18:26 | Godzina 19:01 Godzina 19:37 | Godzina 20:11 Godzina 20:40 | Godzina 21:09 Godzina 21:44 | Godzina 22:08 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 Godzina 5:56 | Godzina 6:30 | Godzina 7:03 Godzina 7:39 | Godzina 8:15 Godzina 8:51 | Godzina 9:29 | Godzina 10:04 Godzina 10:39 | Godzina 11:13 Godzina 11:37 | Godzina 12:12 Godzina 12:45 | Godzina 13:18 Godzina 13:51 | Godzina 14:24 Godzina 14:57 | Godzina 15:30 | Godzina 16:06 Godzina 16:41 | Godzina 17:17 Godzina 17:52 | Godzina 18:26 | Godzina 19:01 Godzina 19:37 | Godzina 20:11 Godzina 20:40 | Godzina 21:09 Godzina 21:44 | Godzina 22:08 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
2 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Pokoju | |
2 | 1 | Nehringa | |
4 | 2 | Kolonistów | |
5 | 1 | Dojazdowa | |
6 | 1 | Zagórskiego | |
7 | 1 | Policka | |
8 | 1 | Bajeczna | |
9 | 1 | Stołczyn Kościół | |
10 | 1 | Kościelna 12 | |
11 | 1 | Dąbrówki | |
13 | 2 | Zamknięta | |
15 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
16 | 1 | Stołczyn Północny | |
16 | 0 | Cegłówka | |
17 | 1 | Celulozowa | |
18 | 1 | Skolwin Dworzec | |
19 | 1 | Stołczyńska | |
21 | 2 | Wodna | |
22 | 1 | Nowy Świat | |
23 | 1 | Orłowska | |
24 | 1 | Artyleryjska | |
25 | 1 | Górnicza | |
26 | 1 | Kamienna | |
28 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 Godzina 5:56 | Godzina 6:30 | Godzina 7:03 Godzina 7:39 | Godzina 8:15 Godzina 8:51 | Godzina 9:29 | Godzina 10:04 Godzina 10:39 | Godzina 11:13 Godzina 11:37 | Godzina 12:12 Godzina 12:45 | Godzina 13:18 Godzina 13:51 | Godzina 14:24 Godzina 14:57 | Godzina 15:30 | Godzina 16:06 Godzina 16:41 | Godzina 17:17 Godzina 17:52 | Godzina 18:26 | Godzina 19:01 Godzina 19:37 | Godzina 20:11 Godzina 20:40 | Godzina 21:09 Godzina 21:44 | Godzina 22:08 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:13 Godzina 5:56 | Godzina 6:30 | Godzina 7:03 Godzina 7:39 | Godzina 8:15 Godzina 8:51 | Godzina 9:29 | Godzina 10:04 Godzina 10:39 | Godzina 11:13 Godzina 11:37 | Godzina 12:12 Godzina 12:45 | Godzina 13:18 Godzina 13:51 | Godzina 14:24 Godzina 14:57 | Godzina 15:30 | Godzina 16:06 Godzina 16:41 | Godzina 17:17 Godzina 17:52 | Godzina 18:26 | Godzina 19:01 Godzina 19:37 | Godzina 20:11 Godzina 20:40 | Godzina 21:09 Godzina 21:44 | Godzina 22:08 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Pokoju | |
2 | 1 | Nehringa | |
4 | 2 | Kolonistów | |
5 | 1 | Dojazdowa | |
6 | 1 | Zagórskiego | |
7 | 1 | Policka | |
8 | 1 | Bajeczna | |
9 | 1 | Stołczyn Kościół | |
10 | 1 | Kościelna 12 | |
11 | 1 | Dąbrówki | |
13 | 2 | Zamknięta | |
15 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
16 | 1 | Stołczyn Północny | |
16 | 0 | Cegłówka | |
17 | 1 | Celulozowa | |
18 | 1 | Skolwin Dworzec | |
19 | 1 | Stołczyńska | |
21 | 2 | Wodna | |
22 | 1 | Nowy Świat | |
23 | 1 | Orłowska | |
24 | 1 | Artyleryjska | |
25 | 1 | Górnicza | |
26 | 1 | Kamienna | |
28 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym