Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:54 | Godzina 6:27 | Godzina 7:00 Godzina 7:36 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 | Godzina 9:26 | Godzina 10:01 Godzina 10:36 | Godzina 11:10 Godzina 11:34 | Godzina 12:09 Godzina 12:42 | Godzina 13:15 Godzina 13:48 | Godzina 14:21 Godzina 14:54 | Godzina 15:27 | Godzina 16:03 Godzina 16:38 | Godzina 17:14 Godzina 17:49 | Godzina 18:23 Godzina 18:58 | Godzina 19:34 | Godzina 20:08 Godzina 20:37 | Godzina 21:06 Godzina 21:41 | Godzina 22:06 Godzina 22:56 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:54 | Godzina 6:28 | Godzina 7:01 Godzina 7:37 | Godzina 8:13 Godzina 8:49 | Godzina 9:26 | Godzina 10:01 Godzina 10:36 | Godzina 11:10 Godzina 11:34 | Godzina 12:09 Godzina 12:42 | Godzina 13:15 Godzina 13:48 | Godzina 14:21 Godzina 14:54 | Godzina 15:27 | Godzina 16:03 Godzina 16:38 | Godzina 17:14 Godzina 17:49 | Godzina 18:23 Godzina 18:58 | Godzina 19:34 | Godzina 20:08 Godzina 20:37 | Godzina 21:06 Godzina 21:41 | Godzina 22:06 Godzina 22:56 | ||
Ważny od 09.09.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
2 | Hoża (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Ostrowska | |
2 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
3 | 1 | Bogumińska | |
4 | 1 | Pokoju | |
5 | 1 | Nehringa | |
7 | 2 | Kolonistów | |
8 | 1 | Dojazdowa | |
9 | 1 | Zagórskiego | |
10 | 1 | Policka | |
11 | 1 | Bajeczna | |
12 | 1 | Stołczyn Kościół | |
13 | 1 | Kościelna 12 | |
14 | 1 | Dąbrówki | |
16 | 2 | Zamknięta | |
18 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
19 | 1 | Stołczyn Północny | |
19 | 0 | Cegłówka | |
20 | 1 | Celulozowa | |
21 | 1 | Skolwin Dworzec | |
22 | 1 | Stołczyńska | |
24 | 2 | Wodna | |
25 | 1 | Nowy Świat | |
26 | 1 | Orłowska | |
27 | 1 | Artyleryjska | |
28 | 1 | Górnicza | |
29 | 1 | Kamienna | |
31 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:54 | Godzina 6:27 | Godzina 7:00 Godzina 7:36 | Godzina 8:12 Godzina 8:48 | Godzina 9:26 | Godzina 10:01 Godzina 10:36 | Godzina 11:10 Godzina 11:34 | Godzina 12:09 Godzina 12:42 | Godzina 13:15 Godzina 13:48 | Godzina 14:21 Godzina 14:54 | Godzina 15:27 | Godzina 16:03 Godzina 16:38 | Godzina 17:14 Godzina 17:49 | Godzina 18:23 Godzina 18:58 | Godzina 19:34 | Godzina 20:08 Godzina 20:37 | Godzina 21:06 Godzina 21:41 | Godzina 22:06 Godzina 22:56 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:54 | Godzina 6:28 | Godzina 7:01 Godzina 7:37 | Godzina 8:13 Godzina 8:49 | Godzina 9:26 | Godzina 10:01 Godzina 10:36 | Godzina 11:10 Godzina 11:34 | Godzina 12:09 Godzina 12:42 | Godzina 13:15 Godzina 13:48 | Godzina 14:21 Godzina 14:54 | Godzina 15:27 | Godzina 16:03 Godzina 16:38 | Godzina 17:14 Godzina 17:49 | Godzina 18:23 Godzina 18:58 | Godzina 19:34 | Godzina 20:08 Godzina 20:37 | Godzina 21:06 Godzina 21:41 | Godzina 22:06 Godzina 22:56 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs z podjazdem do przystanku „Teleyard”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Ostrowska | |
2 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
3 | 1 | Bogumińska | |
4 | 1 | Pokoju | |
5 | 1 | Nehringa | |
7 | 2 | Kolonistów | |
8 | 1 | Dojazdowa | |
9 | 1 | Zagórskiego | |
10 | 1 | Policka | |
11 | 1 | Bajeczna | |
12 | 1 | Stołczyn Kościół | |
13 | 1 | Kościelna 12 | |
14 | 1 | Dąbrówki | |
16 | 2 | Zamknięta | |
18 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
Teleyard | |||
19 | 1 | Stołczyn Północny | |
19 | 0 | Cegłówka | |
20 | 1 | Celulozowa | |
21 | 1 | Skolwin Dworzec | |
22 | 1 | Stołczyńska | |
24 | 2 | Wodna | |
25 | 1 | Nowy Świat | |
26 | 1 | Orłowska | |
27 | 1 | Artyleryjska | |
28 | 1 | Górnicza | |
29 | 1 | Kamienna | |
31 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym