Rozkład jazdy linii 64
Linia autobusowa dzienna zwykła
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Bagienna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Gryfińska | |
4 | 3 | Bagienna | |
5 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
7 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
9 | 2 | Sanatoryjna | |
11 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
12 | 1 | Grabowa | |
13 | 1 | Złota | |
16 | 3 | Granitowa | |
18 | 2 | Podjuchy | |
19 | 1 | Metalowa | |
21 | 2 | Podjuchy Dworzec | |
22 | 1 | Dmowskiego | |
23 | 1 | Transportowa | |
24 | 1 | Tokarska | |
25 | 1 | Rymarska | |
26 | 1 | Sucha | |
27 | 1 | Kluczborska | |
28 | 1 | Klucz Autostrada (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym