Rozkład jazdy linii 64
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Bagienna (80331)
- Kierunek: Klucz Autostrada
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
3 | Bagienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
3 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
5 | 2 | Sanatoryjna | |
7 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
8 | 1 | Grabowa | |
9 | 1 | Złota | |
12 | 3 | Granitowa | |
14 | 2 | Podjuchy | |
15 | 1 | Metalowa | |
17 | 2 | Podjuchy Dworzec | |
18 | 1 | Dmowskiego | |
19 | 1 | Transportowa | |
20 | 1 | Tokarska | |
21 | 1 | Rymarska | |
22 | 1 | Sucha | |
23 | 1 | Kluczborska | |
24 | 1 | Klucz Autostrada (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym