Rozkład jazdy linii 64
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
2 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
3 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
2 | Sanatoryjna | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Grabowa | ||
1 | Złota | ||
3 | Granitowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Metalowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Podjuchy Dworzec | |
3 | 1 | Dmowskiego | |
4 | 1 | Transportowa | |
5 | 1 | Tokarska | |
6 | 1 | Rymarska | |
7 | 1 | Sucha | |
8 | 1 | Kluczborska | |
9 | 1 | Klucz Autostrada (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym