Rozkład jazdy linii 64
Linia autobusowa dzienna zwykła
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Bagienna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz Autostrada | |||
2 | Kluczborska | ||
1 | Sucha | ||
1 | Rymarska | ||
1 | Tokarska | ||
1 | Transportowa | ||
1 | Dmowskiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Podjuchy Dworzec | |
2 | 1 | Metalowa | |
4 | 2 | Podjuchy | |
5 | 1 | Granitowa | |
7 | 2 | Złota | |
8 | 1 | Grabowa | |
10 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
11 | 1 | Sanatoryjna | |
14 | 3 | Rondo Ułanów Podolskich | |
15 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
16 | 1 | Torfowa | |
Bagienna (przystanek końcowy) | |||
17 | 1 | Bagienna | |
19 | 2 | Gryfińska | |
20 | 1 | Klombowa | |
21 | 1 | Emilii Gierczak | |
24 | 3 | Dąbie Dworzec | |
26 | 2 | Plac Słowiański | |
28 | 2 | Jugosłowiańska | |
29 | 1 | Warmińska | |
30 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym