Rozkład jazdy linii 65
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Rondo Ułanów Podolskich
-
Przystanek: Bagienna (80321)
- Kierunek: Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Rondo Ułanów Podolskich | |||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Struga Zajezdnia | |
2 | 1 | Jasna | |
3 | 1 | Jasna Osiedle | |
4 | 1 | Lniana | |
5 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
7 | 2 | Rondo Reagana | |
8 | 1 | Kolorowych Domów | |
9 | 1 | Osiedle Bukowe | |
10 | 1 | Fioletowa | |
10 | 0 | Akwarelowa | |
12 | 2 | Zdroje Szpital | |
13 | 1 | Mączna | |
14 | 1 | Walecznych | |
16 | 2 | Walecznych 63 | |
17 | 1 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym