Rozkład jazdy linii 65
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Rondo Ułanów Podolskich
-
Przystanek: Turkusowa (86912)
- Kierunek: Rondo Ułanów Podolskich
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
1 | Turkusowa (bieżący przystanek) | ||
0 | 0 | Walecznych 63 | |
2 | 2 | Mączna | |
3 | 1 | Zdroje Szpital | |
4 | 1 | Akwarelowa | |
5 | 1 | Fioletowa | |
6 | 1 | Osiedle Bukowe | |
7 | 1 | Kolorowych Domów | |
9 | 2 | Rondo Reagana | |
10 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
11 | 1 | Przelotowa | |
12 | 1 | Lniana | |
14 | 2 | Jasna Osiedle | |
15 | 1 | Jasna | |
16 | 1 | Struga Zajezdnia | |
18 | 2 | Bagienna | |
19 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
21 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym