Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Bagienna (80331)
- Kierunek: Podjuchy Dworzec lub Klucz
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:09 Godzina 8:39 | Godzina 9:09 Godzina 9:40 | Godzina 10:10 Godzina 10:40 | Godzina 11:11 Godzina 11:41 | Godzina 12:11 Godzina 12:41 | Godzina 13:11 Godzina 13:41 | Godzina 14:11 Godzina 14:41 | Godzina 15:11 Godzina 15:41 | Godzina 16:10 Godzina 16:40 | Godzina 17:10 Godzina 17:40 | Godzina 18:10 Godzina 18:39 | Godzina 19:09 Godzina 19:39 | Godzina 20:08 Godzina 20:38 | Godzina 21:08 Godzina 21:38 | Godzina 22:08 Godzina 22:38 | |||||
Ważny od 01.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:08 Godzina 8:38 | Godzina 9:09 Godzina 9:39 | Godzina 10:09 Godzina 10:39 | Godzina 11:09 Godzina 11:39 | Godzina 12:09 Godzina 12:39 | Godzina 13:09 Godzina 13:39 | Godzina 14:09 Godzina 14:39 | Godzina 15:09 Godzina 15:39 | Godzina 16:09 Godzina 16:39 | Godzina 17:09 Godzina 17:39 | Godzina 18:09 Godzina 18:39 | Godzina 19:09 Godzina 19:39 | Godzina 20:08 Godzina 20:38 | Godzina 21:08 Godzina 21:38 | Godzina 22:08 Godzina 22:38 | |||||
Ważny od 01.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Klucz”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
0 | Zaranie | ||
1 | Iwaszkiewicza | ||
1 | Wańkowicza | ||
2 | Botaniczna | ||
3 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
3 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
5 | 2 | Sanatoryjna | |
7 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
8 | 1 | Grabowa | |
9 | 1 | Złota | |
12 | 3 | Granitowa | |
14 | 2 | Podjuchy | |
15 | 1 | Metalowa | |
17 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) | |
Podjuchy Dworzec | |||
Dmowskiego | |||
Transportowa | |||
Tokarska | |||
Rymarska | |||
Sucha | |||
Klucz (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Bagienna (80331)
- Kierunek: Podjuchy Dworzec lub Klucz
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:09 Godzina 8:39 | Godzina 9:09 Godzina 9:40 | Godzina 10:10 Godzina 10:40 | Godzina 11:11 Godzina 11:41 | Godzina 12:11 Godzina 12:41 | Godzina 13:11 Godzina 13:41 | Godzina 14:11 Godzina 14:41 | Godzina 15:11 Godzina 15:41 | Godzina 16:10 Godzina 16:40 | Godzina 17:10 Godzina 17:40 | Godzina 18:10 Godzina 18:39 | Godzina 19:09 Godzina 19:39 | Godzina 20:08 Godzina 20:38 | Godzina 21:08 Godzina 21:38 | Godzina 22:08 Godzina 22:38 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:08 Godzina 8:38 | Godzina 9:09 Godzina 9:39 | Godzina 10:09 Godzina 10:39 | Godzina 11:09 Godzina 11:39 | Godzina 12:09 Godzina 12:39 | Godzina 13:09 Godzina 13:39 | Godzina 14:09 Godzina 14:39 | Godzina 15:09 Godzina 15:39 | Godzina 16:09 Godzina 16:39 | Godzina 17:09 Godzina 17:39 | Godzina 18:09 Godzina 18:39 | Godzina 19:09 Godzina 19:39 | Godzina 20:08 Godzina 20:38 | Godzina 21:08 Godzina 21:38 | Godzina 22:08 Godzina 22:38 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Klucz”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
0 | Zaranie | ||
1 | Iwaszkiewicza | ||
1 | Wańkowicza | ||
2 | Botaniczna | ||
3 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
3 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
5 | 2 | Sanatoryjna | |
7 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
8 | 1 | Grabowa | |
9 | 1 | Złota | |
12 | 3 | Granitowa | |
14 | 2 | Podjuchy | |
15 | 1 | Metalowa | |
17 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) | |
Podjuchy Dworzec | |||
Dmowskiego | |||
Transportowa | |||
Tokarska | |||
Rymarska | |||
Sucha | |||
Klucz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym