Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Struga Zajezdnia (80413)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:50 | Godzina 9:20 Godzina 9:50 | Godzina 10:20 Godzina 10:50 | Godzina 11:21 Godzina 11:51 | Godzina 12:21 Godzina 12:51 | Godzina 13:21 Godzina 13:51 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 | Godzina 15:21 Godzina 15:51 | Godzina 16:20 Godzina 16:50 | Godzina 17:20 Godzina 17:50 | Godzina 18:20 Godzina 18:50 | Godzina 19:20 Godzina 19:50 | Godzina 20:20 Godzina 20:50 | Godzina 21:20 Godzina 21:50 | Godzina 22:20 Godzina 22:50 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:50 | Godzina 9:20 Godzina 9:50 | Godzina 10:20 Godzina 10:50 | Godzina 11:20 Godzina 11:50 | Godzina 12:20 Godzina 12:50 | Godzina 13:20 Godzina 13:50 | Godzina 14:20 Godzina 14:50 | Godzina 15:20 Godzina 15:50 | Godzina 16:20 Godzina 16:50 | Godzina 17:20 Godzina 17:50 | Godzina 18:20 Godzina 18:50 | Godzina 19:20 Godzina 19:50 | Godzina 20:20 Godzina 20:50 | Godzina 21:20 Godzina 21:50 | Godzina 22:20 Godzina 22:50 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wiosenna | |
2 | 1 | Leśmiana | |
4 | 2 | Botaniczna | |
5 | 1 | Wańkowicza | |
6 | 1 | Iwaszkiewicza | |
7 | 1 | Zaranie | |
8 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
10 | 2 | Rondo Reagana | |
11 | 1 | Kolorowych Domów | |
12 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym