Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:42 | Godzina 9:12 Godzina 9:42 | Godzina 10:12 Godzina 10:42 | Godzina 11:12 Godzina 11:42 | Godzina 12:12 Godzina 12:42 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 | Godzina 14:12 Godzina 14:42 | Godzina 15:12 Godzina 15:42 | Godzina 16:12 Godzina 16:42 | Godzina 17:12 Godzina 17:42 | Godzina 18:12 Godzina 18:42 | Godzina 19:12 Godzina 19:42 | Godzina 20:12 Godzina 20:42 | Godzina 21:12 Godzina 21:42 | Godzina 22:13 Godzina 22:43 Godzina 22:58 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:42 | Godzina 9:12 Godzina 9:42 | Godzina 10:12 Godzina 10:42 | Godzina 11:12 Godzina 11:42 | Godzina 12:12 Godzina 12:42 | Godzina 13:12 Godzina 13:42 | Godzina 14:12 Godzina 14:42 | Godzina 15:12 Godzina 15:42 | Godzina 16:12 Godzina 16:42 | Godzina 17:12 Godzina 17:42 | Godzina 18:12 Godzina 18:42 | Godzina 19:12 Godzina 19:42 | Godzina 20:12 Godzina 20:42 | Godzina 21:12 Godzina 21:42 | Godzina 22:13 Godzina 22:43 Godzina 22:58 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Bagienna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Grabowa | |
3 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
4 | 1 | Sanatoryjna | |
7 | 3 | Rondo Ułanów Podolskich | |
8 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
9 | 1 | Torfowa | |
10 | 1 | Bagienna | |
11 | 1 | Struga Zajezdnia | |
12 | 1 | Wiosenna | |
13 | 1 | Leśmiana | |
15 | 2 | Botaniczna | |
16 | 1 | Wańkowicza | |
17 | 1 | Iwaszkiewicza | |
18 | 1 | Zaranie | |
19 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
21 | 2 | Rondo Reagana | |
22 | 1 | Kolorowych Domów | |
23 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym