Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Kolorowych Domów (84711)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:00 Godzina 9:31 | Godzina 10:01 Godzina 10:31 | Godzina 11:01 Godzina 11:32 | Godzina 12:02 Godzina 12:32 | Godzina 13:02 Godzina 13:32 | Godzina 14:02 Godzina 14:32 | Godzina 15:02 Godzina 15:32 | Godzina 16:02 Godzina 16:31 | Godzina 17:01 Godzina 17:31 | Godzina 18:01 Godzina 18:30 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:29 Godzina 22:59 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:00 Godzina 9:30 | Godzina 10:00 Godzina 10:30 | Godzina 11:00 Godzina 11:31 | Godzina 12:01 Godzina 12:31 | Godzina 13:01 Godzina 13:31 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 | Godzina 16:01 Godzina 16:30 | Godzina 17:00 Godzina 17:30 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:29 Godzina 22:59 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Wańkowicza | ||
1 | Iwaszkiewicza | ||
1 | Zaranie | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Kolorowych Domów (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym