Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85011)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:58 | Godzina 9:28 Godzina 9:58 | Godzina 10:28 Godzina 10:58 | Godzina 11:29 Godzina 11:59 | Godzina 12:29 Godzina 12:59 | Godzina 13:29 Godzina 13:59 | Godzina 14:29 Godzina 14:59 | Godzina 15:29 Godzina 15:59 | Godzina 16:28 Godzina 16:58 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 | Godzina 22:27 Godzina 22:57 | |||||
Ważny od 01.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:58 | Godzina 9:28 Godzina 9:58 | Godzina 10:28 Godzina 10:58 | Godzina 11:28 Godzina 11:58 | Godzina 12:28 Godzina 12:58 | Godzina 13:28 Godzina 13:58 | Godzina 14:28 Godzina 14:58 | Godzina 15:28 Godzina 15:58 | Godzina 16:28 Godzina 16:58 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 | Godzina 22:27 Godzina 22:57 | |||||
Ważny od 01.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Wańkowicza | ||
1 | Iwaszkiewicza | ||
1 | Zaranie | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Rondo Reagana | |
3 | 1 | Kolorowych Domów | |
4 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85011)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:58 | Godzina 9:28 Godzina 9:58 | Godzina 10:28 Godzina 10:58 | Godzina 11:29 Godzina 11:59 | Godzina 12:29 Godzina 12:59 | Godzina 13:29 Godzina 13:59 | Godzina 14:29 Godzina 14:59 | Godzina 15:29 Godzina 15:59 | Godzina 16:28 Godzina 16:58 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 | Godzina 22:27 Godzina 22:57 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:58 | Godzina 9:28 Godzina 9:58 | Godzina 10:28 Godzina 10:58 | Godzina 11:28 Godzina 11:58 | Godzina 12:28 Godzina 12:58 | Godzina 13:28 Godzina 13:58 | Godzina 14:28 Godzina 14:58 | Godzina 15:28 Godzina 15:58 | Godzina 16:28 Godzina 16:58 | Godzina 17:28 Godzina 17:58 | Godzina 18:28 Godzina 18:58 | Godzina 19:28 Godzina 19:58 | Godzina 20:28 Godzina 20:58 | Godzina 21:28 Godzina 21:58 | Godzina 22:27 Godzina 22:57 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
Sucha | |||
Rymarska | |||
Tokarska | |||
Transportowa | |||
Dmowskiego | |||
Podjuchy Dworzec | |||
Podjuchy Dworzec | |||
1 | Metalowa | ||
2 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
2 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
2 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
3 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Wańkowicza | ||
1 | Iwaszkiewicza | ||
1 | Zaranie | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Rondo Reagana | |
3 | 1 | Kolorowych Domów | |
4 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym