Rozkład jazdy linii 66
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85012)
- Kierunek: Podjuchy Dworzec lub Klucz
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:00 Godzina 8:30 | Godzina 9:00 Godzina 9:31 | Godzina 10:01 Godzina 10:31 | Godzina 11:01 Godzina 11:31 | Godzina 12:01 Godzina 12:31 | Godzina 13:01 Godzina 13:31 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 | Godzina 16:01 Godzina 16:31 | Godzina 17:01 Godzina 17:31 | Godzina 18:01 Godzina 18:30 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 | |||||
Ważny od 01.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:00 Godzina 8:30 | Godzina 9:00 Godzina 9:30 | Godzina 10:00 Godzina 10:30 | Godzina 11:00 Godzina 11:30 | Godzina 12:00 Godzina 12:30 | Godzina 13:00 Godzina 13:30 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 | Godzina 15:00 Godzina 15:30 | Godzina 16:00 Godzina 16:30 | Godzina 17:00 Godzina 17:30 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 | |||||
Ważny od 01.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Klucz”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
0 | 0 | Zaranie | |
1 | 1 | Iwaszkiewicza | |
2 | 1 | Wańkowicza | |
4 | 2 | Botaniczna | |
7 | 3 | Wiosenna | |
8 | 1 | Struga Zajezdnia | |
10 | 2 | Bagienna | |
11 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
13 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
15 | 2 | Sanatoryjna | |
17 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
18 | 1 | Grabowa | |
19 | 1 | Złota | |
22 | 3 | Granitowa | |
24 | 2 | Podjuchy | |
25 | 1 | Metalowa | |
27 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) | |
Podjuchy Dworzec | |||
Dmowskiego | |||
Transportowa | |||
Tokarska | |||
Rymarska | |||
Sucha | |||
Klucz (przystanek końcowy) |
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85012)
- Kierunek: Podjuchy Dworzec lub Klucz
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:00 Godzina 8:30 | Godzina 9:00 Godzina 9:31 | Godzina 10:01 Godzina 10:31 | Godzina 11:01 Godzina 11:31 | Godzina 12:01 Godzina 12:31 | Godzina 13:01 Godzina 13:31 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 | Godzina 16:01 Godzina 16:31 | Godzina 17:01 Godzina 17:31 | Godzina 18:01 Godzina 18:30 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:00 Godzina 8:30 | Godzina 9:00 Godzina 9:30 | Godzina 10:00 Godzina 10:30 | Godzina 11:00 Godzina 11:30 | Godzina 12:00 Godzina 12:30 | Godzina 13:00 Godzina 13:30 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 | Godzina 15:00 Godzina 15:30 | Godzina 16:00 Godzina 16:30 | Godzina 17:00 Godzina 17:30 | Godzina 18:00 Godzina 18:30 | Godzina 19:00 Godzina 19:30 | Godzina 20:00 Godzina 20:30 | Godzina 21:00 Godzina 21:30 | Godzina 22:00 Godzina 22:30 | |||||
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Klucz”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
0 | 0 | Zaranie | |
1 | 1 | Iwaszkiewicza | |
2 | 1 | Wańkowicza | |
4 | 2 | Botaniczna | |
7 | 3 | Wiosenna | |
8 | 1 | Struga Zajezdnia | |
10 | 2 | Bagienna | |
11 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
13 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
15 | 2 | Sanatoryjna | |
17 | 2 | Jezioro Szmaragdowe | |
18 | 1 | Grabowa | |
19 | 1 | Złota | |
22 | 3 | Granitowa | |
24 | 2 | Podjuchy | |
25 | 1 | Metalowa | |
27 | 2 | Podjuchy Dworzec (przystanek końcowy) | |
Podjuchy Dworzec | |||
Dmowskiego | |||
Transportowa | |||
Tokarska | |||
Rymarska | |||
Sucha | |||
Klucz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym