Rozkład jazdy linii 67
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Jasne Błonia | |
5 | 2 | Piotra Skargi | |
7 | 2 | Bogumiły | |
9 | 2 | Łękno | |
11 | 2 | Lindego | |
14 | 3 | Poniatowskiego | |
16 | 2 | Witkiewicza | |
18 | 2 | Osiedle Przyjaźni | |
20 | 2 | Ogrody „Santocka” | |
21 | 1 | Świerczewska | |
22 | 1 | Karola Miarki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym