Rozkład jazdy linii 67
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Antosiewicza (16511)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Karola Miarki | |||
1 | Piękna | ||
1 | Ogrody „Santocka” | ||
2 | Osiedle Przyjaźni | ||
2 | Witkiewicza | ||
4 | Poniatowskiego | ||
1 | Lindego | ||
3 | Łękno | ||
2 | Bogumiły | ||
2 | Piotra Skargi | ||
2 | Jasne Błonia | ||
3 | Kołłątaja | ||
2 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Sczanieckiej | ||
2 | Plac Matki Teresy | ||
1 | Emilii Plater | ||
2 | Antosiewicza (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym