Rozkład jazdy linii 67
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Karola Miarki (20611)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Karola Miarki (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Piękna | |
2 | 1 | Ogrody „Santocka” | |
4 | 2 | Osiedle Przyjaźni | |
6 | 2 | Witkiewicza | |
10 | 4 | Poniatowskiego | |
11 | 1 | Lindego | |
14 | 3 | Łękno | |
16 | 2 | Bogumiły | |
18 | 2 | Piotra Skargi | |
20 | 2 | Jasne Błonia | |
23 | 3 | Kołłątaja | |
25 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
26 | 1 | Sczanieckiej | |
28 | 2 | Plac Matki Teresy | |
29 | 1 | Emilii Plater | |
31 | 2 | Antosiewicza | |
32 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym