Rozkład jazdy linii 67
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Karola Miarki | |||
1 | Piękna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Ogrody „Santocka” | |
3 | 2 | Osiedle Przyjaźni | |
5 | 2 | Witkiewicza | |
9 | 4 | Poniatowskiego | |
10 | 1 | Lindego | |
13 | 3 | Łękno | |
15 | 2 | Bogumiły | |
17 | 2 | Piotra Skargi | |
19 | 2 | Jasne Błonia | |
22 | 3 | Kołłątaja | |
24 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
25 | 1 | Sczanieckiej | |
27 | 2 | Plac Matki Teresy | |
28 | 1 | Emilii Plater | |
30 | 2 | Antosiewicza | |
31 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym