Rozkład jazdy linii 67
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Poniatowskiego (30611)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
Objaśnienia:
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Karola Miarki | |||
1 | Piękna | ||
1 | Ogrody „Santocka” | ||
2 | Osiedle Przyjaźni | ||
2 | Witkiewicza | ||
4 | Poniatowskiego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Lindego | |
4 | 3 | Łękno | |
6 | 2 | Bogumiły | |
8 | 2 | Piotra Skargi | |
10 | 2 | Jasne Błonia | |
13 | 3 | Kołłątaja | |
15 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
16 | 1 | Sczanieckiej | |
18 | 2 | Plac Matki Teresy | |
19 | 1 | Emilii Plater | |
21 | 2 | Antosiewicza | |
22 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym