Rozkład jazdy linii 67
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Łękno (30922)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Karola Miarki | |||
1 | Piękna | ||
1 | Ogrody „Santocka” | ||
2 | Osiedle Przyjaźni | ||
2 | Witkiewicza | ||
4 | Poniatowskiego | ||
1 | Lindego | ||
3 | Łękno (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Bogumiły | |
4 | 2 | Piotra Skargi | |
6 | 2 | Jasne Błonia | |
9 | 3 | Kołłątaja | |
11 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
12 | 1 | Sczanieckiej | |
14 | 2 | Plac Matki Teresy | |
15 | 1 | Emilii Plater | |
17 | 2 | Antosiewicza | |
18 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym