Rozkład jazdy linii 67
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
3 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Jasne Błonia | ||
2 | Piotra Skargi | ||
2 | Bogumiły | ||
2 | Łękno | ||
2 | Lindego | ||
3 | Poniatowskiego | ||
2 | Witkiewicza | ||
2 | Osiedle Przyjaźni (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Ogrody „Santocka” | |
3 | 1 | Świerczewska | |
4 | 1 | Karola Miarki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym