Rozkład jazdy linii 67
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Osiedle Przyjaźni (35012)
- Kierunek: Stocznia Szczecińska
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Karola Miarki | |||
1 | Piękna | ||
1 | Ogrody „Santocka” | ||
2 | Osiedle Przyjaźni (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Witkiewicza | |
6 | 4 | Poniatowskiego | |
7 | 1 | Lindego | |
10 | 3 | Łękno | |
12 | 2 | Bogumiły | |
14 | 2 | Piotra Skargi | |
16 | 2 | Jasne Błonia | |
19 | 3 | Kołłątaja | |
21 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
22 | 1 | Sczanieckiej | |
24 | 2 | Plac Matki Teresy | |
25 | 1 | Emilii Plater | |
27 | 2 | Antosiewicza | |
28 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym