Rozkład jazdy linii 3
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Plac Rodła (11511)
- Kierunek: Potulicka
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- F
- Zjazd do zajezdni Pogodno przez ul. Piłsudskiego – al. Wojska Polskiego
- G
- Zjazd do zajezdni Golęcin przez ul. Malczewskiego – ul. Antosiewicza
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 11512
- $
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 11524
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Zawadzkiego | |||
1 | Szafera | ||
1 | Arena Szczecin | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
Rondo Olszewskiego | |||
1 | Międzyparkowa | ||
0 | Stadion „Arkonia” | ||
1 | Las Arkoński | ||
1 | Wojciechowskiego | ||
1 | Arkońska Szpital | ||
2 | Wszystkich Świętych | ||
1 | Niemierzyńska Technopark | ||
1 | Muzeum Techniki | ||
3 | Krasińskiego | ||
2 | Kołłątaja | ||
1 | Lubomirskiego | ||
1 | Plac Witosa | ||
2 | Rayskiego | ||
Plac Rodła (bieżący przystanek) | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Felczaka | |||
Piotra Skargi | |||
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
2 | Plac Rodła | ||
Matejki | |||
Parkowa | |||
Dubois | |||
Antosiewicza | |||
Lubeckiego | |||
Dobromiry | |||
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | |||
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Dobromiry | |||
Lubeckiego | |||
Stocznia Szczecińska | |||
Dubois | |||
Parkowa | |||
Matejki | |||
Plac Rodła | |||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zawiszy | ||
2 | Sowińskiego | ||
1 | Potulicka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym