Rozkład jazdy linii 68
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Matejki (13112)
- Kierunek: Świergotki lub Rostocka
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Rostocka”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Rodła | ||
3 | Matejki (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Sczanieckiej | |
4 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
6 | 2 | Staw Brodowski | |
8 | 2 | Pasterska | |
10 | 2 | Bandurskiego | |
11 | 1 | Axentowicza | |
Rostocka (przystanek końcowy) | |||
12 | 1 | Rostocka | |
13 | 1 | Rostocka | |
14 | 1 | Królewskiego | |
15 | 1 | Świergotki | |
16 | 1 | Przepiórki | |
17 | 1 | Świergotki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym