Rozkład jazdy linii 68
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Rodła | ||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Bandurskiego | ||
1 | Axentowicza | ||
Rostocka (przystanek końcowy) | |||
1 | Rostocka | ||
1 | Rostocka | ||
1 | Królewskiego | ||
1 | Świergotki (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Przepiórki | |
2 | 1 | Świergotki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym