Rozkład jazdy linii 68
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Pasterska (15311)
- Kierunek: Świergotki lub Rostocka
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Rostocka”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Rodła | ||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Pasterska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Bandurskiego | |
3 | 1 | Axentowicza | |
Rostocka (przystanek końcowy) | |||
4 | 1 | Rostocka | |
5 | 1 | Rostocka | |
6 | 1 | Królewskiego | |
7 | 1 | Świergotki | |
8 | 1 | Przepiórki | |
9 | 1 | Świergotki (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym