Rozkład jazdy linii 68
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Świergotki | |||
1 | Królewskiego | ||
Rostocka | |||
2 | Kresowa | ||
1 | Axentowicza | ||
1 | Bandurskiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Pasterska | |
4 | 2 | Komuny Paryskiej | |
5 | 1 | Staw Brodowski | |
6 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
8 | 2 | Sczanieckiej | |
11 | 3 | Matejki | |
14 | 3 | Plac Rodła | |
15 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym