Rozkład jazdy linii 69
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Rugiańska | |||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Przyjaciół Żołnierza | |
4 | 2 | Łucznicza | |
6 | 2 | Orzeszkowej | |
7 | 1 | Niemcewicza | |
8 | 1 | Kołłątaja (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym