Rozkład jazdy linii 70
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Urząd Miasta
-
Przystanek: Brama Portowa (10812)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:00 Godzina 7:20 Godzina 7:40 | Godzina 8:00 Godzina 8:20 Godzina 8:40 | Godzina 13:00 Godzina 13:20 Godzina 13:40 | Godzina 14:00 Godzina 14:20 Godzina 14:40 | Godzina 15:00 Godzina 15:20 Godzina 15:40 | Godzina 16:00 | ||||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
7 | Godzina 7:00 Godzina 7:20 Godzina 7:40 |
---|---|
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:20 Godzina 8:40 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:20 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:20 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:20 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:00 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Plac Dziecka | ||
2 | Narutowicza | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
4 | Piastów | ||
3 | Felczaka | ||
2 | Urząd Miasta | ||
2 | Plac Grunwaldzki | ||
2 | Plac Rodła | ||
4 | Starzyńskiego | ||
2 | Teatr Współczesny | ||
1 | Jarowita | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Brama Portowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Plac Zawiszy | |
3 | 1 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym