Rozkład jazdy linii 70
Linia autobusowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Felczaka kier. Urząd Miasta
-
Przystanek: Plac Rodła (11541)
- Kierunek: Dworzec Główny (Owocowa)
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:49 | Godzina 7:09 Godzina 7:29 Godzina 7:49 | Godzina 8:09 Godzina 8:29 | Godzina 12:49 | Godzina 13:09 Godzina 13:29 Godzina 13:49 | Godzina 14:09 Godzina 14:29 Godzina 14:49 | Godzina 15:09 Godzina 15:29 Godzina 15:49 | |||||||||||||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:49 |
---|---|
7 | Godzina 7:09 Godzina 7:29 Godzina 7:49 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:29 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:09 Godzina 13:29 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:09 Godzina 14:29 Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:29 Godzina 15:49 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Plac Dziecka | ||
2 | Narutowicza | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
4 | Piastów | ||
3 | Felczaka | ||
2 | Urząd Miasta | ||
2 | Plac Grunwaldzki | ||
2 | Plac Rodła (bieżący przystanek) | ||
4 | 4 | Starzyńskiego | |
6 | 2 | Teatr Współczesny | |
7 | 1 | Jarowita | |
9 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
11 | 2 | Brama Portowa | |
13 | 2 | Plac Zawiszy | |
14 | 1 | Dworzec Główny (Owocowa) (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym