Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Przystań Żeglarska (70312)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:04 Godzina 6:44 | Godzina 7:24 | Godzina 8:04 Godzina 8:44 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | Godzina 19:24 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 | Godzina 21:24 | Godzina 22:04 Godzina 22:44 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:44 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:24 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:44 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:24 | Godzina 6:04 Godzina 6:44 | Godzina 7:24 | Godzina 8:04 Godzina 8:44 | Godzina 9:24 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 | Godzina 11:24 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 | Godzina 13:24 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 | Godzina 15:24 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 | Godzina 17:24 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 | Godzina 19:24 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 | Godzina 21:24 | Godzina 22:04 Godzina 22:44 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:24 |
---|---|
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:24 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:44 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:04 Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:04 Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:04 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:24 |
18 | Godzina 18:04 Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:04 Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:24 |
22 | Godzina 22:04 Godzina 22:44 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
2 | 1 | Przestrzenna | |
3 | 1 | Przybrzeżna | |
4 | 1 | Emilii Gierczak | |
7 | 3 | Plac Słowiański | |
8 | 1 | Tczewska | |
9 | 1 | Nowogardzka | |
10 | 1 | Słupska | |
12 | 2 | Junaków | |
14 | 2 | Wolframowa | |
16 | 2 | Osada Leśna | |
17 | 1 | Radiostacja | |
19 | 2 | Bryczkowskiego | |
20 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
21 | 1 | Fiołkowa | |
22 | 1 | Bryczkowskiego | |
23 | 1 | Bałtycka | |
24 | 1 | Wiślana | |
25 | 1 | Wielgowo | |
27 | 2 | Zdunowo Szpital | |
28 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
29 | 1 | Lutyków | |
30 | 1 | Drwali | |
31 | 1 | Stary Szlak | |
32 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
34 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
35 | 1 | Przylesie | |
37 | 2 | Płonia Most | |
39 | 2 | Szosa Stargardzka | |
43 | 4 | Kijewo | |
46 | 3 | Struga | |
47 | 1 | Botaniczna | |
50 | 3 | Wiosenna | |
51 | 1 | Struga Zajezdnia | |
53 | 2 | Bagienna | |
54 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
55 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
56 | 1 | Hangarowa | |
58 | 2 | Most Cłowy | |
60 | 2 | Księżnej Anny | |
61 | 1 | Basen Górniczy | |
62 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym