Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:27 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:27 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 | Godzina 13:27 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 | Godzina 15:27 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:27 |
---|---|
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:27 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:27 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 | Godzina 13:27 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 | Godzina 15:27 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:27 |
---|---|
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Emilii Gierczak | |
4 | 3 | Plac Słowiański | |
5 | 1 | Tczewska | |
6 | 1 | Nowogardzka | |
7 | 1 | Słupska | |
9 | 2 | Junaków | |
11 | 2 | Wolframowa | |
13 | 2 | Osada Leśna | |
14 | 1 | Radiostacja | |
16 | 2 | Bryczkowskiego | |
17 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
18 | 1 | Fiołkowa | |
19 | 1 | Bryczkowskiego | |
20 | 1 | Bałtycka | |
21 | 1 | Wiślana | |
22 | 1 | Wielgowo | |
24 | 2 | Zdunowo Szpital | |
25 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
26 | 1 | Lutyków | |
27 | 1 | Drwali | |
28 | 1 | Stary Szlak | |
29 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
31 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
32 | 1 | Przylesie | |
34 | 2 | Płonia Most | |
36 | 2 | Szosa Stargardzka | |
40 | 4 | Kijewo | |
43 | 3 | Struga | |
44 | 1 | Botaniczna | |
47 | 3 | Wiosenna | |
48 | 1 | Struga Zajezdnia | |
50 | 2 | Bagienna | |
51 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
52 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
53 | 1 | Hangarowa | |
55 | 2 | Most Cłowy | |
57 | 2 | Księżnej Anny | |
58 | 1 | Basen Górniczy | |
59 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym