Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Tczewska (72512)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:50 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Nowogardzka | |
2 | 1 | Słupska | |
4 | 2 | Junaków | |
6 | 2 | Wolframowa | |
8 | 2 | Osada Leśna | |
9 | 1 | Radiostacja | |
11 | 2 | Bryczkowskiego | |
12 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
13 | 1 | Fiołkowa | |
14 | 1 | Bryczkowskiego | |
15 | 1 | Bałtycka | |
16 | 1 | Wiślana | |
17 | 1 | Wielgowo | |
19 | 2 | Zdunowo Szpital | |
20 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
21 | 1 | Lutyków | |
22 | 1 | Drwali | |
23 | 1 | Stary Szlak | |
24 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
26 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
27 | 1 | Przylesie | |
29 | 2 | Płonia Most | |
31 | 2 | Szosa Stargardzka | |
35 | 4 | Kijewo | |
38 | 3 | Struga | |
39 | 1 | Botaniczna | |
42 | 3 | Wiosenna | |
43 | 1 | Struga Zajezdnia | |
45 | 2 | Bagienna | |
46 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
47 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
48 | 1 | Hangarowa | |
50 | 2 | Most Cłowy | |
52 | 2 | Księżnej Anny | |
53 | 1 | Basen Górniczy | |
54 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym