Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Słupska (72712)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:32 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 | Godzina 7:33 | Godzina 8:13 Godzina 8:53 | Godzina 9:33 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 | Godzina 21:33 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:32 |
---|---|
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:13 Godzina 8:53 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:32 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 | Godzina 7:33 | Godzina 8:13 Godzina 8:53 | Godzina 9:33 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 | Godzina 21:33 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:32 |
---|---|
6 | Godzina 6:13 Godzina 6:53 |
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:13 Godzina 8:53 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:13 Godzina 20:53 |
21 | Godzina 21:33 |
22 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Junaków | |
4 | 2 | Wolframowa | |
6 | 2 | Osada Leśna | |
7 | 1 | Radiostacja | |
9 | 2 | Bryczkowskiego | |
10 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
11 | 1 | Fiołkowa | |
12 | 1 | Bryczkowskiego | |
13 | 1 | Bałtycka | |
14 | 1 | Wiślana | |
15 | 1 | Wielgowo | |
17 | 2 | Zdunowo Szpital | |
18 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
19 | 1 | Lutyków | |
20 | 1 | Drwali | |
21 | 1 | Stary Szlak | |
22 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
24 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
25 | 1 | Przylesie | |
27 | 2 | Płonia Most | |
29 | 2 | Szosa Stargardzka | |
33 | 4 | Kijewo | |
36 | 3 | Struga | |
37 | 1 | Botaniczna | |
40 | 3 | Wiosenna | |
41 | 1 | Struga Zajezdnia | |
43 | 2 | Bagienna | |
44 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
45 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
46 | 1 | Hangarowa | |
48 | 2 | Most Cłowy | |
50 | 2 | Księżnej Anny | |
51 | 1 | Basen Górniczy | |
52 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym