Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Radiostacja (73112)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:38 | Godzina 6:19 Godzina 6:59 | Godzina 7:39 | Godzina 8:19 Godzina 8:59 | Godzina 9:39 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 | Godzina 11:39 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 | Godzina 13:39 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 | Godzina 15:39 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 | Godzina 17:39 | Godzina 18:19 Godzina 18:59 | Godzina 19:39 | Godzina 20:19 Godzina 20:59 | Godzina 21:39 | Godzina 22:18 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:38 |
---|---|
6 | Godzina 6:19 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:19 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:59 |
21 | Godzina 21:39 |
22 | Godzina 22:18 Godzina 22:58 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:38 | Godzina 6:19 Godzina 6:59 | Godzina 7:39 | Godzina 8:19 Godzina 8:59 | Godzina 9:39 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 | Godzina 11:39 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 | Godzina 13:39 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 | Godzina 15:39 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 | Godzina 17:39 | Godzina 18:19 Godzina 18:59 | Godzina 19:39 | Godzina 20:19 Godzina 20:59 | Godzina 21:39 | Godzina 22:18 Godzina 22:58 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:38 |
---|---|
6 | Godzina 6:19 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:19 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:19 Godzina 20:59 |
21 | Godzina 21:39 |
22 | Godzina 22:18 Godzina 22:58 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Bryczkowskiego | |
3 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
4 | 1 | Fiołkowa | |
5 | 1 | Bryczkowskiego | |
6 | 1 | Bałtycka | |
7 | 1 | Wiślana | |
8 | 1 | Wielgowo | |
10 | 2 | Zdunowo Szpital | |
11 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
12 | 1 | Lutyków | |
13 | 1 | Drwali | |
14 | 1 | Stary Szlak | |
15 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
17 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
18 | 1 | Przylesie | |
20 | 2 | Płonia Most | |
22 | 2 | Szosa Stargardzka | |
26 | 4 | Kijewo | |
29 | 3 | Struga | |
30 | 1 | Botaniczna | |
33 | 3 | Wiosenna | |
34 | 1 | Struga Zajezdnia | |
36 | 2 | Bagienna | |
37 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
38 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
39 | 1 | Hangarowa | |
41 | 2 | Most Cłowy | |
43 | 2 | Księżnej Anny | |
44 | 1 | Basen Górniczy | |
45 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym