Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wiślana (73411)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:44 | Godzina 6:25 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:05 Godzina 9:46 | Godzina 10:26 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 | Godzina 12:26 | Godzina 13:06 Godzina 13:46 | Godzina 14:26 | Godzina 15:06 Godzina 15:46 | Godzina 16:25 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 | Godzina 18:25 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:24 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:05 Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:06 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:25 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:44 | Godzina 6:25 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 | Godzina 8:25 | Godzina 9:05 Godzina 9:45 | Godzina 10:25 | Godzina 11:05 Godzina 11:45 | Godzina 12:25 | Godzina 13:05 Godzina 13:45 | Godzina 14:25 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 | Godzina 16:25 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 | Godzina 18:25 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 | Godzina 20:25 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 | Godzina 22:24 | Godzina 23:04 | |
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 |
7 | Godzina 7:05 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:05 Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:05 Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:25 |
13 | Godzina 13:05 Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:25 |
15 | Godzina 15:05 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:25 |
17 | Godzina 17:05 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:05 Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:05 Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:04 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wielgowo | |
3 | 2 | Zdunowo Szpital | |
4 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
5 | 1 | Lutyków | |
6 | 1 | Drwali | |
7 | 1 | Stary Szlak | |
8 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
10 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
11 | 1 | Przylesie | |
13 | 2 | Płonia Most | |
15 | 2 | Szosa Stargardzka | |
19 | 4 | Kijewo | |
22 | 3 | Struga | |
23 | 1 | Botaniczna | |
26 | 3 | Wiosenna | |
27 | 1 | Struga Zajezdnia | |
29 | 2 | Bagienna | |
30 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
31 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
32 | 1 | Hangarowa | |
34 | 2 | Most Cłowy | |
36 | 2 | Księżnej Anny | |
37 | 1 | Basen Górniczy | |
38 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym