Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Drwali (74211)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:09 Godzina 5:49 | Godzina 6:31 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 | Godzina 8:31 | Godzina 9:11 Godzina 9:52 | Godzina 10:32 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:32 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 | Godzina 16:31 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 | Godzina 18:31 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:31 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 | Godzina 22:29 | Godzina 23:09 | |
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:49 |
---|---|
6 | Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:29 |
23 | Godzina 23:09 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:09 Godzina 5:49 | Godzina 6:31 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 | Godzina 8:31 | Godzina 9:11 Godzina 9:51 | Godzina 10:31 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 | Godzina 12:31 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 | Godzina 14:31 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 | Godzina 16:31 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 | Godzina 18:31 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:31 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 | Godzina 22:29 | Godzina 23:09 | |
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:09 Godzina 5:49 |
---|---|
6 | Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:11 Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:31 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:11 Godzina 15:51 |
16 | Godzina 16:31 |
17 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:31 |
21 | Godzina 21:11 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:29 |
23 | Godzina 23:09 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Stary Szlak | |
2 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
4 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
5 | 1 | Przylesie | |
7 | 2 | Płonia Most | |
9 | 2 | Szosa Stargardzka | |
13 | 4 | Kijewo | |
16 | 3 | Struga | |
17 | 1 | Botaniczna | |
20 | 3 | Wiosenna | |
21 | 1 | Struga Zajezdnia | |
23 | 2 | Bagienna | |
24 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
25 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
26 | 1 | Hangarowa | |
28 | 2 | Most Cłowy | |
30 | 2 | Księżnej Anny | |
31 | 1 | Basen Górniczy | |
32 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym