Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:41 | Godzina 6:22 | Godzina 7:02 Godzina 7:42 | Godzina 8:22 | Godzina 9:02 Godzina 9:43 | Godzina 10:23 | Godzina 11:03 Godzina 11:43 | Godzina 12:23 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 | Godzina 14:23 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 | Godzina 16:22 | Godzina 17:02 Godzina 17:42 | Godzina 18:22 | Godzina 19:02 Godzina 19:42 | Godzina 20:22 | Godzina 21:02 Godzina 21:42 | Godzina 22:21 | Godzina 23:01 | |
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:02 Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:23 |
11 | Godzina 11:03 Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:23 |
13 | Godzina 13:03 Godzina 13:43 |
14 | Godzina 14:23 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:43 |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:02 Godzina 17:42 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:02 Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:22 |
21 | Godzina 21:02 Godzina 21:42 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:41 | Godzina 6:22 | Godzina 7:02 Godzina 7:42 | Godzina 8:22 | Godzina 9:02 Godzina 9:42 | Godzina 10:22 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:22 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 | Godzina 16:22 | Godzina 17:02 Godzina 17:42 | Godzina 18:22 | Godzina 19:02 Godzina 19:42 | Godzina 20:22 | Godzina 21:02 Godzina 21:42 | Godzina 22:21 | Godzina 23:01 | |
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:41 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:42 |
8 | Godzina 8:22 |
9 | Godzina 9:02 Godzina 9:42 |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:02 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:02 Godzina 17:42 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:02 Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:22 |
21 | Godzina 21:02 Godzina 21:42 |
22 | Godzina 22:21 |
23 | Godzina 23:01 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Bryczkowskiego | |
2 | 1 | Bałtycka | |
3 | 1 | Wiślana | |
4 | 1 | Wielgowo | |
6 | 2 | Zdunowo Szpital | |
7 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
8 | 1 | Lutyków | |
9 | 1 | Drwali | |
10 | 1 | Stary Szlak | |
11 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
13 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
14 | 1 | Przylesie | |
16 | 2 | Płonia Most | |
18 | 2 | Szosa Stargardzka | |
22 | 4 | Kijewo | |
25 | 3 | Struga | |
26 | 1 | Botaniczna | |
29 | 3 | Wiosenna | |
30 | 1 | Struga Zajezdnia | |
32 | 2 | Bagienna | |
33 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
34 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
35 | 1 | Hangarowa | |
37 | 2 | Most Cłowy | |
39 | 2 | Księżnej Anny | |
40 | 1 | Basen Górniczy | |
41 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym