Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Bagienna (80331)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:09 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 | Godzina 9:32 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:34 | Godzina 12:14 Godzina 12:54 | Godzina 13:34 | Godzina 14:14 Godzina 14:54 | Godzina 15:34 | Godzina 16:13 Godzina 16:52 | Godzina 17:32 | Godzina 18:12 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:10 Godzina 22:48 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:14 Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:12 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:48 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:08 Godzina 6:50 | Godzina 7:30 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 | Godzina 9:32 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 | Godzina 11:32 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 | Godzina 13:32 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 | Godzina 15:32 | Godzina 16:12 Godzina 16:52 | Godzina 17:32 | Godzina 18:12 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:10 Godzina 22:48 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:08 Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:32 |
12 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:12 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:10 Godzina 22:48 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali | ||
1 | Stary Szlak | ||
1 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Przylesie Ośrodek | ||
1 | Przylesie | ||
2 | Płonia Most | ||
2 | Szosa Stargardzka | ||
4 | Kijewo | ||
3 | Struga | ||
1 | Botaniczna | ||
3 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
2 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
3 | 1 | Hangarowa | |
5 | 2 | Most Cłowy | |
7 | 2 | Księżnej Anny | |
8 | 1 | Basen Górniczy | |
9 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym