Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Struga (80713)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:03 Godzina 6:45 | Godzina 7:25 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 | Godzina 9:26 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 | Godzina 13:27 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 | Godzina 15:27 | Godzina 16:07 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:43 | Godzina 23:23 | |
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:43 |
23 | Godzina 23:23 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:23 | Godzina 6:03 Godzina 6:45 | Godzina 7:25 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 Godzina 18:45 | Godzina 19:25 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 | Godzina 21:25 | Godzina 22:05 Godzina 22:43 | Godzina 23:23 | |
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:23 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:25 |
8 | Godzina 8:05 Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:05 Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:05 Godzina 22:43 |
23 | Godzina 23:23 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali | ||
1 | Stary Szlak | ||
1 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Przylesie Ośrodek | ||
1 | Przylesie | ||
2 | Płonia Most | ||
2 | Szosa Stargardzka | ||
4 | Kijewo | ||
3 | Struga (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Botaniczna | |
4 | 3 | Wiosenna | |
5 | 1 | Struga Zajezdnia | |
7 | 2 | Bagienna | |
8 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
9 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
10 | 1 | Hangarowa | |
12 | 2 | Most Cłowy | |
14 | 2 | Księżnej Anny | |
15 | 1 | Basen Górniczy | |
16 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym