Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 Godzina 5:56 | Godzina 6:38 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:38 | Godzina 9:19 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 | Godzina 11:20 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 | Godzina 13:20 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 | Godzina 15:20 | Godzina 16:00 Godzina 16:39 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 | Godzina 22:36 | Godzina 23:16 | |
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:16 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:00 Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:00 Godzina 12:40 |
13 | Godzina 13:20 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:20 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:36 |
23 | Godzina 23:16 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:16 Godzina 5:56 | Godzina 6:38 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:38 | Godzina 9:19 Godzina 9:59 | Godzina 10:39 | Godzina 11:19 Godzina 11:59 | Godzina 12:39 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 | Godzina 14:39 | Godzina 15:19 Godzina 15:59 | Godzina 16:39 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 | Godzina 22:36 | Godzina 23:16 | |
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:16 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:19 Godzina 9:59 |
10 | Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:19 Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:19 Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:19 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:58 |
22 | Godzina 22:36 |
23 | Godzina 23:16 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali | ||
1 | Stary Szlak | ||
1 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Przylesie Ośrodek | ||
1 | Przylesie | ||
2 | Płonia Most | ||
2 | Szosa Stargardzka (bieżący przystanek) | ||
4 | 4 | Kijewo | |
7 | 3 | Struga | |
8 | 1 | Botaniczna | |
11 | 3 | Wiosenna | |
12 | 1 | Struga Zajezdnia | |
14 | 2 | Bagienna | |
15 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
16 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
17 | 1 | Hangarowa | |
19 | 2 | Most Cłowy | |
21 | 2 | Księżnej Anny | |
22 | 1 | Basen Górniczy | |
23 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym