Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Jaśminowa ZUS (86721)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:10 Godzina 6:52 | Godzina 7:32 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 | Godzina 9:33 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 | Godzina 11:35 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 | Godzina 13:35 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 | Godzina 15:35 | Godzina 16:14 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:13 Godzina 18:52 | Godzina 19:32 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:11 Godzina 22:49 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:10 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:14 Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:14 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:11 Godzina 22:49 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:09 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 | Godzina 9:33 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:13 Godzina 18:52 | Godzina 19:32 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 | Godzina 21:31 | Godzina 22:11 Godzina 22:49 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:11 Godzina 20:51 |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:11 Godzina 22:49 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali | ||
1 | Stary Szlak | ||
1 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Przylesie Ośrodek | ||
1 | Przylesie | ||
2 | Płonia Most | ||
2 | Szosa Stargardzka | ||
4 | Kijewo | ||
3 | Struga | ||
1 | Botaniczna | ||
3 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS (bieżący przystanek) | ||
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
1 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
2 | 1 | Hangarowa | |
4 | 2 | Most Cłowy | |
6 | 2 | Księżnej Anny | |
7 | 1 | Basen Górniczy | |
8 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym