Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Basen Górniczy (60525)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:01 Godzina 6:41 | Godzina 7:21 | Godzina 8:01 Godzina 8:41 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:21 | Godzina 18:01 Godzina 18:41 | Godzina 19:21 | Godzina 20:01 Godzina 20:41 | Godzina 21:21 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:21 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:41 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:01 Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:21 |
20 | Godzina 20:01 Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:21 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 | Godzina 6:01 Godzina 6:41 | Godzina 7:21 | Godzina 8:01 Godzina 8:41 | Godzina 9:21 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 | Godzina 11:21 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 | Godzina 13:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:21 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 | Godzina 17:21 | Godzina 18:01 Godzina 18:41 | Godzina 19:21 | Godzina 20:01 Godzina 20:41 | Godzina 21:21 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:21 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:41 |
7 | Godzina 7:21 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:41 |
9 | Godzina 9:21 |
10 | Godzina 10:01 Godzina 10:41 |
11 | Godzina 11:21 |
12 | Godzina 12:01 Godzina 12:41 |
13 | Godzina 13:21 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:21 |
16 | Godzina 16:01 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:21 |
18 | Godzina 18:01 Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:21 |
20 | Godzina 20:01 Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:21 |
22 | Godzina 22:01 Godzina 22:41 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Struga Zajezdnia”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy (bieżący przystanek) | |||
2 | 2 | Księżnej Anny | |
3 | 1 | Lotnisko | |
3 | 0 | Przystań Żeglarska | |
4 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
5 | 1 | Przestrzenna | |
6 | 1 | Przybrzeżna | |
7 | 1 | Emilii Gierczak | |
10 | 3 | Plac Słowiański | |
11 | 1 | Tczewska | |
12 | 1 | Nowogardzka | |
13 | 1 | Słupska | |
15 | 2 | Junaków | |
17 | 2 | Wolframowa | |
19 | 2 | Osada Leśna | |
20 | 1 | Radiostacja | |
22 | 2 | Bryczkowskiego | |
23 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
24 | 1 | Fiołkowa | |
25 | 1 | Bryczkowskiego | |
26 | 1 | Bałtycka | |
27 | 1 | Wiślana | |
28 | 1 | Wielgowo | |
30 | 2 | Zdunowo Szpital | |
31 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
32 | 1 | Lutyków | |
33 | 1 | Drwali | |
34 | 1 | Stary Szlak | |
35 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
37 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
38 | 1 | Przylesie | |
40 | 2 | Płonia Most | |
42 | 2 | Szosa Stargardzka | |
46 | 4 | Kijewo | |
49 | 3 | Struga | |
50 | 1 | Botaniczna | |
53 | 3 | Wiosenna | |
54 | 1 | Struga Zajezdnia | |
56 | 2 | Bagienna | |
57 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
58 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
59 | 1 | Hangarowa | |
61 | 2 | Most Cłowy | |
63 | 2 | Księżnej Anny | |
64 | 1 | Basen Górniczy | |
65 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym