Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Basen Górniczy (60542)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:17 Godzina 6:59 | Godzina 7:39 | Godzina 8:19 Godzina 8:59 | Godzina 9:40 | Godzina 10:21 | Godzina 11:01 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:22 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 | Godzina 16:21 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 | Godzina 18:20 Godzina 18:59 | Godzina 19:39 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 | Godzina 21:38 | Godzina 22:18 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:17 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:59 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:01 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:20 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:18 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:16 Godzina 6:58 | Godzina 7:38 | Godzina 8:18 Godzina 8:58 | Godzina 9:40 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 | Godzina 12:20 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 | Godzina 14:20 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 | Godzina 16:20 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 | Godzina 18:20 Godzina 18:59 | Godzina 19:39 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 | Godzina 21:38 | Godzina 22:18 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:58 |
7 | Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:40 |
12 | Godzina 12:20 |
13 | Godzina 13:00 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:20 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:40 |
16 | Godzina 16:20 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:20 Godzina 18:59 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:18 Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:38 |
22 | Godzina 22:18 |
Ważny od 01.12.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali | ||
1 | Stary Szlak | ||
1 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Przylesie Ośrodek | ||
1 | Przylesie | ||
2 | Płonia Most | ||
2 | Szosa Stargardzka | ||
4 | Kijewo | ||
3 | Struga | ||
1 | Botaniczna | ||
3 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Hangarowa | ||
2 | Most Cłowy | ||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Basen Górniczy (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym