Rozkład jazdy linii 93
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Księżnej Anny (60611)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:35 | Godzina 6:16 Godzina 6:58 | Godzina 7:38 | Godzina 8:18 Godzina 8:58 | Godzina 9:39 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:41 | Godzina 12:21 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 | Godzina 14:21 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 | Godzina 16:20 Godzina 16:59 | Godzina 17:39 | Godzina 18:19 Godzina 18:58 | Godzina 19:38 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 | Godzina 21:37 | Godzina 22:17 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 Godzina 6:58 |
7 | Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:20 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:19 Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:17 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:35 | Godzina 6:15 Godzina 6:57 | Godzina 7:37 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 | Godzina 9:39 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 | Godzina 11:39 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 | Godzina 13:39 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 | Godzina 15:39 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 | Godzina 17:39 | Godzina 18:19 Godzina 18:58 | Godzina 19:38 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 | Godzina 21:37 | Godzina 22:17 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 Godzina 6:57 |
7 | Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:17 Godzina 8:57 |
9 | Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:19 Godzina 10:59 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:19 Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:19 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:59 |
17 | Godzina 17:39 |
18 | Godzina 18:19 Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:38 |
20 | Godzina 20:17 Godzina 20:57 |
21 | Godzina 21:37 |
22 | Godzina 22:17 |
Ważny od 01.12.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali | ||
1 | Stary Szlak | ||
1 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Przylesie Ośrodek | ||
1 | Przylesie | ||
2 | Płonia Most | ||
2 | Szosa Stargardzka | ||
4 | Kijewo | ||
3 | Struga | ||
1 | Botaniczna | ||
3 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
Rondo Ułanów Podolskich (przystanek końcowy) | |||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Hangarowa | ||
2 | Most Cłowy | ||
2 | Księżnej Anny (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Basen Górniczy | |
2 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym