Rozkład jazdy linii 73
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Emilii Gierczak (70711)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:10 Godzina 5:50 | Godzina 6:31 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 | Godzina 8:31 | Godzina 9:11 Godzina 9:52 | Godzina 10:32 | Godzina 11:12 Godzina 11:53 | Godzina 12:33 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 | Godzina 14:33 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 | Godzina 16:33 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 | Godzina 18:32 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:30 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 | Godzina 22:30 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:10 Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:31 |
7 | Godzina 7:11 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:32 |
11 | Godzina 11:12 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:13 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | Godzina 17:12 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:30 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:10 Godzina 5:50 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:11 Godzina 9:51 | Godzina 10:31 | Godzina 11:11 Godzina 11:52 | Godzina 12:32 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 | Godzina 14:32 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 | Godzina 16:32 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 | Godzina 18:31 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 | Godzina 20:30 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 | Godzina 22:30 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:10 Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:11 Godzina 9:51 |
10 | Godzina 10:31 |
11 | Godzina 11:11 Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:32 |
13 | Godzina 13:12 Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:12 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:11 Godzina 17:51 |
18 | Godzina 18:31 |
19 | Godzina 19:11 Godzina 19:51 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:50 |
22 | Godzina 22:30 |
Ważny od 01.12.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Most Cłowy | ||
2 | Hangarowa | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Struga | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Szosa Stargardzka | ||
2 | Płonia Most | ||
1 | Przylesie | ||
1 | Przylesie Ośrodek | ||
2 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Stary Szlak | ||
1 | Drwali | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Wielgowo | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Radiostacja | ||
1 | Osada Leśna | ||
1 | Wolframowa | ||
2 | Junaków | ||
2 | Słupska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Tczewska | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Emilii Gierczak (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Przybrzeżna | |
3 | 1 | Przestrzenna | |
4 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
5 | 1 | Przystań Żeglarska | |
6 | 1 | Lotnisko | |
7 | 1 | Księżnej Anny | |
8 | 1 | Basen Górniczy | |
9 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym