Rozkład jazdy linii 73
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Tczewska (72511)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:08 Godzina 5:48 | Godzina 6:28 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 | Godzina 8:28 | Godzina 9:08 Godzina 9:49 | Godzina 10:29 | Godzina 11:09 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:30 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:09 Godzina 17:49 | Godzina 18:29 | Godzina 19:08 Godzina 19:48 | Godzina 20:28 | Godzina 21:08 Godzina 21:48 | Godzina 22:28 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:08 Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:08 Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:09 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:09 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:29 |
19 | Godzina 19:08 Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:28 |
21 | Godzina 21:08 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:28 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:08 Godzina 5:48 | Godzina 6:28 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 | Godzina 8:28 | Godzina 9:08 Godzina 9:48 | Godzina 10:28 | Godzina 11:08 Godzina 11:49 | Godzina 12:29 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 | Godzina 14:29 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 | Godzina 16:29 | Godzina 17:08 Godzina 17:48 | Godzina 18:28 | Godzina 19:08 Godzina 19:48 | Godzina 20:28 | Godzina 21:08 Godzina 21:48 | Godzina 22:28 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:08 Godzina 5:48 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:08 Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:29 |
13 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:08 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:08 Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:28 |
21 | Godzina 21:08 Godzina 21:48 |
22 | Godzina 22:28 |
Ważny od 01.12.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Most Cłowy | ||
2 | Hangarowa | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Struga | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Szosa Stargardzka | ||
2 | Płonia Most | ||
1 | Przylesie | ||
1 | Przylesie Ośrodek | ||
2 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Stary Szlak | ||
1 | Drwali | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Wielgowo | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Radiostacja | ||
1 | Osada Leśna | ||
1 | Wolframowa | ||
2 | Junaków | ||
2 | Słupska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Tczewska (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Plac Słowiański | |
4 | 1 | Emilii Gierczak | |
6 | 2 | Przybrzeżna | |
7 | 1 | Przestrzenna | |
8 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
9 | 1 | Przystań Żeglarska | |
10 | 1 | Lotnisko | |
11 | 1 | Księżnej Anny | |
12 | 1 | Basen Górniczy | |
13 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym