Rozkład jazdy linii 73
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Radiostacja (73111)
- Kierunek: Basen Górniczy
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:00 Godzina 5:40 | Godzina 6:20 | Godzina 7:00 Godzina 7:40 | Godzina 8:20 | Godzina 9:00 Godzina 9:41 | Godzina 10:21 | Godzina 11:01 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:22 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 | Godzina 16:22 | Godzina 17:01 Godzina 17:41 | Godzina 18:21 | Godzina 19:00 Godzina 19:40 | Godzina 20:20 | Godzina 21:00 Godzina 21:40 | Godzina 22:20 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:00 Godzina 5:40 |
---|---|
6 | Godzina 6:20 |
7 | Godzina 7:00 Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:20 |
9 | Godzina 9:00 Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:01 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:22 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:41 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:00 Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:20 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:40 |
22 | Godzina 22:20 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:00 Godzina 5:40 | Godzina 6:20 | Godzina 7:00 Godzina 7:40 | Godzina 8:20 | Godzina 9:00 Godzina 9:40 | Godzina 10:20 | Godzina 11:00 Godzina 11:41 | Godzina 12:21 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 | Godzina 14:21 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 | Godzina 16:21 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 | Godzina 18:20 | Godzina 19:00 Godzina 19:40 | Godzina 20:20 | Godzina 21:00 Godzina 21:40 | Godzina 22:20 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:00 Godzina 5:40 |
---|---|
6 | Godzina 6:20 |
7 | Godzina 7:00 Godzina 7:40 |
8 | Godzina 8:20 |
9 | Godzina 9:00 Godzina 9:40 |
10 | Godzina 10:20 |
11 | Godzina 11:00 Godzina 11:41 |
12 | Godzina 12:21 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:41 |
14 | Godzina 14:21 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:41 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:40 |
18 | Godzina 18:20 |
19 | Godzina 19:00 Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:20 |
21 | Godzina 21:00 Godzina 21:40 |
22 | Godzina 22:20 |
Ważny od 01.12.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Most Cłowy | ||
2 | Hangarowa | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Struga | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Szosa Stargardzka | ||
2 | Płonia Most | ||
1 | Przylesie | ||
1 | Przylesie Ośrodek | ||
2 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Stary Szlak | ||
1 | Drwali | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Wielgowo | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Radiostacja (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Osada Leśna | |
2 | 1 | Wolframowa | |
4 | 2 | Junaków | |
6 | 2 | Słupska | |
7 | 1 | Nowogardzka | |
8 | 1 | Tczewska | |
11 | 3 | Plac Słowiański | |
12 | 1 | Emilii Gierczak | |
14 | 2 | Przybrzeżna | |
15 | 1 | Przestrzenna | |
16 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
17 | 1 | Przystań Żeglarska | |
18 | 1 | Lotnisko | |
19 | 1 | Księżnej Anny | |
20 | 1 | Basen Górniczy | |
21 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym