Rozkład jazdy linii 73
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Stary Szlak (74112)
- Kierunek: Basen Górniczy
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:27 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:28 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 | Godzina 11:29 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 | Godzina 13:29 | Godzina 14:09 Godzina 14:49 | Godzina 15:29 | Godzina 16:09 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 | Godzina 18:08 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:27 |
---|---|
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:29 |
14 | Godzina 14:09 Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:29 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 |
Ważny od 01.12.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:27 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 | Godzina 7:27 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 | Godzina 9:27 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:28 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 | Godzina 21:27 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 | ||
Ważny od 01.12.2020 |
5 | Godzina 5:27 |
---|---|
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:27 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:47 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:07 Godzina 20:47 |
21 | Godzina 21:27 |
22 | Godzina 22:07 Godzina 22:47 |
Ważny od 01.12.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Wielgowo Borsucza”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Most Cłowy | ||
2 | Hangarowa | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Struga | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Szosa Stargardzka | ||
2 | Płonia Most | ||
1 | Przylesie | ||
1 | Przylesie Ośrodek | ||
2 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Stary Szlak (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Drwali | |
2 | 1 | Lutyków | |
3 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
5 | 2 | Zdunowo Szpital | |
6 | 1 | Wielgowo | |
7 | 1 | Wiślana | |
8 | 1 | Bałtycka | |
9 | 1 | Bryczkowskiego | |
10 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
11 | 1 | Fiołkowa | |
12 | 1 | Bryczkowskiego | |
13 | 1 | Radiostacja | |
14 | 1 | Osada Leśna | |
15 | 1 | Wolframowa | |
17 | 2 | Junaków | |
19 | 2 | Słupska | |
20 | 1 | Nowogardzka | |
21 | 1 | Tczewska | |
24 | 3 | Plac Słowiański | |
25 | 1 | Emilii Gierczak | |
27 | 2 | Przybrzeżna | |
28 | 1 | Przestrzenna | |
29 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
30 | 1 | Przystań Żeglarska | |
31 | 1 | Lotnisko | |
32 | 1 | Księżnej Anny | |
33 | 1 | Basen Górniczy | |
34 | 1 | Basen Górniczy (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym